LadyVu.com

Fitnes hrana za hujšanje - meni

Fitnes hrana za meni hujšanje

V fitnes hujšanje dieta igra pomembno vlogo, zato je potrebno ustrezno razvijati obrok

. Telo potrebuje energijo za vadbo, vendar je pomembno, da se odpravi škodljive hrane z visoko vsebnostjo kalorij.

Osnove prehrane v fitnesu za hujšanje

Pri pripravi menija je treba upoštevati, ko trening poteka, ker ni priporočljivo, da se vključijo v na prazen želodec ali gneča. 2-3 ure pred vadbo morate jesti celoten obrok, vendar je njegova vsebina kalorij mora biti v razponu od 300-400 kcal. To je lahko del juhe ali Kajgana z zelenjavo. Eno uro pred treningom je priporočljivo jesti del hitrih ogljikovih hidratov in beljakovin, vendar ne več kot 200 kalorij. V ta namen je primeren kruh s 100 ml jogurta. 20 min. Pred usposabljanje za pridobitev potrebne energije, je treba jesti ogljikove hidrate, kot so žlici rozin. Moč za fitnes shujšati pomeni odpoved zaužite hrane takoj po vadbi, saj porabijo bo telo nabrali maščobe za energijo. Po eni uri mora jesti del kompleksnega proteina in ogljikovi hidrati. Ne pozabite na tekočino, ki je pomembna za hujšanje, da morate piti vsak dan vsaj 1,5-2 litrov.

Meni za prehrano fitnes za hujšanje morajo biti tako, da kalorična bilo več kot 1600 kcal. Jejte majhne obroke, naj v rednih časovnih presledkih. Da bi bilo jasno, kako narediti dieto, menijo vzorno meni: zajtrk: porcijo ovsenih kosmičev, nekaj beljakovin, 1 žlica. pomarančni sok in 2 žlici. Spoon skuto.

  1. malica: sadna solata, oblečeni z jogurtom.
  2. kosilo: del riž z zelenjavo in kos piščanca.
  3. malica: pečen krompir in jogurt.
  4. večerja: služijo za paro ribe, solata zelenjave in jabolk.

Make up menija na desni in zdravstveno ustreznih živil, in potem rezultat ne bo dolgo čakati.

Video: Kako kuhati piščančje prsi. fitnes prehrana

Video: Eating za hujšanje in fitnes prehrane

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný