LadyVu.com

Vaje za vse mišične skupine

vaje za vse mišične skupine

Za osebo, ki sodeluje v športu brez profesionalne namene, samo za užitek, zdravje in lepoto, je bistveno, da izberejo vrsto usposabljanja, ki bo zagotavljal obremenitve na celotno telo. Pomanjkanje časa naredi svoje popravke in vaje za vse mišične skupine, da sodobni kompleksi morajo biti zelo intenziven in hkrati, lahko opravljajo za ljudi različnih fitnes. Skratka, želimo univerzalna vaja kompleks

za vse mišične skupine.

komponente

Naj oblikuje svoje želje za našega kompleksa:

  • Kompleks naj bi olajšala izgubo teže, zato izvaja na velikih mišičnih skupin, v delu, mora biti aerobna;
  • to naj bi prispevalo k trdnejše oblike (tisk, roke, zadnjica, stegna), kar pomeni, da moramo in moč vaje za različne mišične skupine;
  • vključno kompleks naj bi izšlo trebušne mišice, roke, ramena, hrbet, prsi, noge, zadnjice.



In kar je najpomembneje, vse to je treba vzeti več kot pol ure!

vaje

Naš kompleks vključuje vaje za posamezne mišične skupine in je celo manj kot deset minut. Torej, ne preveč leni, sledijo mu vsak dan in doseže mejo svojih brezmejnih sanje z nami!

  1. Ogrevanje - skoki na stran, roke narazen. Prenos roke in noge hkrati skupaj.
  2. Pritisnjeni ob zid, zdrs na pravim kotom ovinka v kolenih. Mi popraviti položaj za 30 sekund.
  3. Mi push-ups. Pazite na pravilen položaj telesa - od glave do pete ravni liniji, roke neposredno pod ramena. Da bi olajšali lahko storite sklece s koleni. Opravite sklec v 30 sekundah.
  4. Lezite na hrbet, roke zadaj glave, noge upognjene na kolena od tal glave, ramen, prsnega koša del. Chin gledal, roke ni mogoče zmanjšati - 30 sekund.
  5. Vzemite stol, dal eno nogo na stol, nato drugo napenja, dvigala in nižje noge izmenično. Roke na svojem pasu, ki delajo 30 sekund.
  6. Proti rokah na stolu, noge razširi naprej, pol ukrivljen, pritisnite nazaj na stol - 30 sekund.
  7. Opravljamo bar - telo ohranja na podlahti in prste nog. Mi popraviti položaj za 30 sekund.
  8. Tek na kraju samem, dvignite kolena čim višje. Nadaljnje delo in roke.
  9. Lunges naprej. Koleno sprednje noge ne presega nogavico. Sprednja noga je upognjena pod pravim kotom. Opravite izmenično na obeh nogah.
  10. Stranski pas - teža počiva na desni strani (po spremembi, na levi strani) in stransko površino podlakti z istim imenom stopala. Mi popraviti položaj za 30 sekund. Ponovite na drugi strani.

Video: Sklop vaj - Kako graditi mišice doma

Video: Osnovne vaje za vse mišične skupine. Fantje!

Video: 4 vaje za vse mišične skupine. Kratka vaja za celo telo

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný