LadyVu.com

Fitnes razrede

fitnes razrede

Zdrav način življenja ni treba začeti v ponedeljek, in zjutraj. Jutranje fitnes razredi vam cel dan, ne samo radosti in dober tek za zajtrk, ampak tudi pospešeno metabolizem

, ki je ključnega pomena za hitro pohudeniya.Nado priznati fitnes trening doma - to je edina možnost, da večina žensk, da so vedno v formi in izgledaš. Problem eden - premagati svoje lenobe.

Istega pristop do svojih razvad iskati sebe, in vam nudimo motivacijsko navdušenje fitnes vadbo, da izgubijo težo zjutraj.

vaje

  1. Vdihnite, izdihnite.
  2. Mash nogo s krožnimi gibi, njegove roke na svojem pasu.
  3. Noge skupaj, kolena pretlačimo s krožnimi gibi.
  4. Noge narazen, krožno gibanje kolka.
  5. nagne Dynamic na stran.
  6. Vrtenje ramen naprej in nazaj.
  7. Mash vratu ponjave naprej, nazaj, levo, desno.
  8. Opravite squats: širina noge ramen narazen, roke na čepenje potegom, vzame sapo, poravnali svoje noge, roke, vrniti v stegno, izdihne. Mi 30-krat.
  9. Lunges naprej - naravnost nazaj, noge upognjene pod pravim kotom, pritisnite napeto kolen ne sega čez nogavice. Opravite 35-krat.
  10. Lunges na stranski - noge se razveljavi, prenos njene telesne teže, bend, potegnite drugo nogo in poravnajte. Dobimo se v ravnih nogah, Udarci na drugo stran. Mi 30-krat.



Drill pritisnite - klasičen kos fitnes doma. Ali kateri koli organ, se dviga, pazite na to, da je bilo sporočilo za stalno napete ali pa bo šel zaradi vztrajnosti gibanja. Osredotočiti samo na trebušne mišice.

  1. Lezite na tla, ukrivljen kolena, spodnji del hrbta pritisnil na tla, se povzpnemo na telo in so pripravljeni ravne roke med koleni. Izdihne v porastu in vdihniti na poti navzdol. Mi 30-krat.
  2. Vrže eno nogo v kolenu drugega noge, roke za njegovo glavo v ključavnici, ponovno pritisniti na tla, v hrbtu ne ukrivi. Nasproti komolec na telesno dvigala so pripravljeni na kolena dvignjene noge na izdihom. Opravite 20-krat in spremeniti noge.
  3. IP - leži na tleh, roke ob telesu, noge od tal in potegnite navzgor na izdihom. Na Inhale in bend jih sprošča, ne bomo izgubili do konca. Na noge dvignila prekinitev medenico. Mi 15-krat.
  4. Sklece s koleni - spustimo na dih, vstati na izdihom. Hrbet ne ukrivi, roke neposredno pod ramena. Potegnite nazaj.
  5. Pose okraskov - stati 1 minuto. Telo počiva na nogah in rokah. Roke in noge razširiti tako, da pritisnete tesno in naravnost nazaj.
  6. Segajo na otrokovo držo.

Video: Lahko škoduje fitnes razrede?

Video: Gym doma fitnes. Sklop vaj

Video: Prvi koraki Skupina №26! Usposabljanje fitnes skupinska vadba inštruktorji. Dinamično ogrevanje.

Video: Fitnes video lekcije, fitnes razrede doma

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný