LadyVu.com

Svinjina z zelenjavo - Recept

svinjina z zelenjavo recept

Svinjski lahko veliko bolj koristno, kot si lahko predstavljate. Razpisa in sočno meso gre tudi z zelenjavo, in to lahko preveri na podlagi lastnih izkušenj, da pripravi jedi po naših receptih.

priprava

iz sojina omaka, sladkor in CHILI pripravimo marinado. Meso položimo v pekač in prelijemo z dobljeno pol marinado. Meso pečemo na 200 stopinj za 25-30 minut.

Medtem, zelenjavo narežemo na trakove in prepražimo na arašidovo olje za 5-7 minut. Eno minuto pred koncem kuhanja dodamo rastlinsko mešanico skozi novinarski česen in ingver. Postavite pripravljene zelenjave na pladnju, a se, postavite svinjske rezine na vrhu in prelijemo preostalo marinado jed.

priprava

Paradižnik olupljen, pyuriruem in kuhamo, dokler gosto omako. Dodaj nastalo omako in česnom piščančje juhe. Svinjina narežemo na večje kocke in prepražimo hitro do zlato rjave barve v rastlinskem olju. Fried premik mesa v omako in kuhamo 1 uro. Po nekaj časa, če je to potrebno, vlijemo malo juhe in dal narezano zelenjavo. Kuhamo jed, dokler v celoti kuhane zelenjave in služijo posuto z zelišči.

priprava

V manjši posodi zmešamo mleto česen, rožmarin in majaron. K dobljeni zmesi dodamo lep ščepec soli in popra. Pol zmesi zbadanje meso, druga polovica pa so enakomerno porazdeljeni med kosov zelenjave.

Meso položimo v centru pomaščen pekač, ki jo obdajata razpadejo zelenjavo, pokrijemo pekač s folijo in dal vse, kar je v ogreti 180 stopinj pečici 1 uro. Kuhano meso pred serviranjem mora stati zunaj pečici približno 10-15 minut, tako da sok ni prišel iz vlaken.

Recept ocvrte svinjina z zelenjavo

Kombinacija svinjine s sladkim sirupom - klasična kitajske kuhinje. Ponovite recept ni težko in dvakrat hitro, če namesto sveže zelenjave uporabiti zamrznjene zelenjave mešanico.

priprava

Sladkor in polovico vode v ponvi, da se raztopina premeša in dal na ogenj. Skuhamo sirup 6-8 minut in čaka na njem kose svinjskega rezine. Po pour sojino in ribjo omako, preostalo vodo in meso dušimo 15 minut.

V drugi posodi ogreje na njem olja in ocvrta jajca in česen zmes ob stalnem mešanju. Ko jajca zasegli, dodamo v ponev z rižem in zelenjavo. Popecite zmes 5-7 minut, nato razširil na svinjine v karamela in kuhanje nadaljnih minuto. Končni krožnik in potresemo z zeleno čebulo in ponudimo s svežo zelenjavo, solato.